Vinila grīdas segumi dēļu un flīžu izmēros


Pateicoties vinila grīdas segumu daudzpusībai, tiem ir ļoti plašs pielietojuma diapazons. Mūsdienās pēc vinila grīdas segumiem ļoti strauji pieaug pieprasījumus, un tie tiek izmantoti veikalos, naktsklubos, aprūpes iestādēs, fitnesa centros un darba uzņēmumos. Pēdējos gados “mFLOR” produkciju kā sev piemērotu ir atklājušas arī privātpersonas, un katru gadu arvien vairāk cilvēku izvēlās vinila grīdas arī savam mājoklim, kas spēj apvienot pārsteidzoši dabisku izskatu ar daudzām praktiskām priekšrocībām.

 
  • mFLOR -

1996. gadā, Nīderlandes uzņēmums “Endesign” iepazīstināja sabiedrību ar nelielu vinila grīdas segumu kolekciju ar zīmola vārdu “Metroflor”, kuras ietvaros tika prezentēti dekori dēļu un flīžu formātos. Paplašinot savu piedāvājumu, kā arī pārdošanas apjomus visā pasaulē, kopš 2005. gada, zīmola nosaukums tika nomainīts uz “mFLOR”. “mFLOR” grīdas segumi, šobrīd, tiek pārdoti vairāk nekā 20 pasaules valstīs ar nosaukumu “mFLOR International”. “mFLOR” ir pasaulē vadošais un visvairāk pārdotākais zīmols, vinila grīdas segumu jomā  . Tie ir ļoti izturīgi vinila grīdas segumi, kas sastāv no vairākiem slāņiem (Heterogēns). “mFLOR” grīdas ir pieejamas elastīgu dēļu vai flīžu formā. Uzņēmuma strukturālā koncentrēšanas uz inovāciju ir radījusi jauninājumus, kas attiecināmi uz kvalitāti, izskatu un dizainu. Starp citu, šīs grīdas seguma veids pastāv tikai, apmērām, dažus gadu desmitus, bet, pateicoties novatoriskajām ražošanas metodēm, kas šobrīd tiek pielietotas – tas gandrīz neatšķiras no īsta koka vai akmens grīdas. Pateicoties “mFLOR” produktu kvalitātei & dizainam, tie ir atraduši ceļu uz daudzām mājām, atpūtas parkiem, veikaliem, restorāniem, fitnesa centriem, aprūpes centriem, u.c.. Plašāka informācija par mFLOR vinila grīdas segumiem, ražotāja mājas lapā – https://mflor.com/

ADRESE

Ūdens iela 12-115 (Zundas Pasāža)

Rīga, LV-1007

Tel: +371 2975 6538

ATVĒRTS

P.-PK.: 10-18

BRĪVDIENAS: uz iepriekšēja pieraksta

RAKSTI MUMS:

raksti@revolu2ion.lv
  • Facebook Metallic
  • Twitter Metallic

© 2015 by SIDLU.LV 

SIA "DVI" ir noslēdzis 05.09.2017 līgumu Nr. SKV-L-2017/449 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.