PAR MUMS

Salons “REvolU2ION” - Tava Mājokļa Revolūcija!


SIA “DVI” ir dibināts 2005 gadā, bet aktīvu dalību Latvijas Tirgū tas uzsācis kopš 2010. gada, kad tika atvērts kvalitatīvu un mūsdienīgu interjera apdares materiālu salons ar zīmola nosaukumu "REvolU2ION". REvolU2ION Latvijas tirgū piedāvā sekojošas produktu grupas:

 

  • Koka grīdas segumi
  • Mīkstie grīdas segumi un paklāji, paklāju flīzes
  • Keramiskās un akmens masas flīzes
  • Vinila grīdas segumi
  • Keramiskā santehnika, krāni un maisītāji, dušas galvas

Uzņēmumam ir izdevies nodibināt veiksmīgu un ciešu sadarbību ar Eiropas vadošajiem apdares materiālu ražotājiem. Ar pieejamo produktu klāstu var iepazīties sadaļā – Produkti.

““Mana māja ir mans cietoksnis” - Cilvēka mājoklis ir tur, kur ir viņa sirds un tas nav tikai jumts virs galvas vai patvērums no apkārtējās pasaules. Mājas ir vieta, kur cilvēks jūtas brīvs un viņam Tur ir labi.” - Mēs zinām, ka katram savas mājas ir pats svarīgākais – tāpēc mēs Tev palīdzēsim izvēlēties piemērotākos un Tavām prasībām atbilstošākos materiālus. Materiālu izvēlē ir jāveic nesteidzīgi un pārdomāti – jo iespējams, ka materiālus savam mājoklim Tu izvēlēsies tikai vienreiz un uz mūžu!

 

Būsim priecīgi Jums palīdzēt.

 

Ar cieņu

REvolU2ION 

ADRESE

Ūdens iela 12-115 (Zundas Pasāža)

Rīga, LV-1007

Tel: +371 2975 6538

ATVĒRTS

P.-PK.: 10-18

BRĪVDIENAS: uz iepriekšēja pieraksta

RAKSTI MUMS:

raksti@revolu2ion.lv
  • Facebook Metallic
  • Twitter Metallic

© 2015 by SIDLU.LV 

SIA "DVI" ir noslēdzis 05.09.2017 līgumu Nr. SKV-L-2017/449 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.