Hotel Dvor Podznoeva

1/8

Realizētais projekts: "Hotel Dvor Podznoeva", Pleskava

Grīdas seguma veids: Vinila grīdas segums loksnē (LVT)

Ražotājs: mFLOR / https://mflor.com/en/


Objektā izmantotais grīdas segums: Parva Plus, Dark Sycamore

"Kolekcijas "Parva Plus" koncepts ir izrādījies ļoti veiksmīgs un pieprasīts. "Dark Sycamore" paneļa izmērs, kas ir 60.96 x 11.43 cm, dod iespēju būt kreatīviem grīdas dizaina izveidē, piemērām to uzstādot skujiņrakstā, kas šobrīd ir ļoti pieprasīts grīdas dizains. Paneļa kopējais biezums ir 2.5 mm, un tā nodiluma slānis ir 0.55 mm, kas nodrošina to, ka grīdas segums var tikt uzstādīts ne tikai dzīvojamās platībās, bet arī augsti noslogotās komerciālās platībā un pat industriālās telpās. Pateicoties tam, ka grīdas segums ir mitruma izturīgs to iespējams uzstādīt arī telpās ar paaugstinātu mitrumu kā virtuve, koridors, vannas istaba, vai ieejas zonās. "Dark Sycamore" krāsa ir pieejama arī "Broad Leaf" kolekcijā ar izmēru 121.92 x 22.86 cm, kas nodrošina Jums vēl vairāk iespēju personalizēt savu grīdas segumu, savstarpēji miksējot šos segumus, vai piemēram no lielākā izmēra paneļiem veidojot rāmi ap skujiņrakstu, kas piešķirs telpai klasiska interjera raksturu."

Grīdas seguma veids: Mīkstais grīdas segums (paklājs)

Ražotājs: Balsan, Francija / https://en.balsan.com/

Objektā izmantotais grīdas segums: French Couture, Cesar

"French Couture, Cesar - Dizains ar dekoratīviem motīviem

Cesar ir ļoti oriģināls dizains, kas pieejams neitrālā, perlamutra bēšā tonī, kurā ir ievīti dažādi motīvi: kuloni, ēnojums un dažādie negatīvo/pozitīvi toņu efekti padara Cesar gan par noslēpumainu, gan aizraujošu grīdas segumu. Cesar ir izstrādāts ar akcentu uz viesnīcu segmentu, un grīdas segums ir lieliski piemērots telpām ar klasisku un stilīgu dizainu. Cesar ir izgatavots no 100% poliamīda šķiedras, kas krāsota izmantojot jaunā ko "solution-dyed" krāsošanas tehniku, kas nodrošina ļoti augstu noturību pret pat visagresīvākajiem tīrīšanas līdzekļiem, un nodrošina ilgstošu krāsas noturību. Grīdas seguma raksts ir iedvesmojies no French Haute Couture. Cesar spēs nodrošināt ne tikai raksturu telpas interjeram, bet arī nodrošinās staigāšanas komfortu pateicoties bagātīgajam plūksnas sastāvam."

Projekta apjoms: 940 m2

Projekts realizēts: 2018. gada, Decembris.

Interjera dizains: K.Drande

ADRESE

Ūdens iela 12-115 (Zundas Pasāža)

Rīga, LV-1007

Tel: +371 2975 6538

ATVĒRTS

P.-PK.: 10-18

BRĪVDIENAS: uz iepriekšēja pieraksta

RAKSTI MUMS:

raksti@revolu2ion.lv
  • Facebook Metallic
  • Twitter Metallic

© 2015 by SIDLU.LV 

SIA "DVI" ir noslēdzis 05.09.2017 līgumu Nr. SKV-L-2017/449 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.